Wzór

Catering

Potrawy, które zachwycą smakiem

W odpowiedzi na Państwa liczne prośby dodaliśmy do naszej oferty usługę cateringu. Nasze pyszne, świeże posiłki, które przyrządzamy w kuchni z największą starannością, mogą uświetnić Państwa przyjęcie w domu lub w ogrodzie. Dzięki naszym potrawom nadacie Państwo wyjątkową oprawę firmowym eventom i spotkaniom biznesowym.

Polecamy wszystkie pozycje z naszego menu, które łączymy tak, by powstał smaczny i oryginalny obiad składający się z kilku dań. Sięgamy po składniki najwyższej jakości, a ich doborem zajmuje się nasz szef kuchni. Wszystkie dania przyrządzamy w na podstawie sprawdzonych receptur. Przygotowujemy również przekąski typu finger food oraz kanapeczki bankietowe, które cieszą się uznaniem naszych klientów.

Zachęcamy do zamawiania w ramach cateringu naszych domowych, pysznych ciast i tortów, które tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Oferujemy również profesjonalny catering bożonarodzeniowy – idealny na wigilię firmową, a także wielkanocny, który jest świetnym rozwiązaniem, jeśli organizujecie Państwo Święta dla licznej rodziny. Na Państwa życzenie przygotujemy również menu wegetariańskie i dania dla dzieci. Na terenie Tuszyna dostarczamy również do domów i firm pyszne zestawy obiadowe.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy Państwu wybrać potrawy, które zachwycą smakiem i wyglądem w czasie uroczystości.


Świeże i smaczne posiłki przyrządzane w kuchni – najwyższa jakość

Catering

Wzór Wzór Wzór

Zapraszamy do zamawiania cateringu na przyjęcia okolicznościowe i eventy firmowe. Bogate menu, pyszne dania, dowóz na godzinę.