Wzór

Hotel

Poczuj się wyjątkowo

Zapraszamy Państwa do zarezerwowania noclegu w naszym pięknie urządzonym Hoteliku Bej. Pokoje hotelowe przeznaczone dla gości indywidualnych, uczestników uroczystości oraz klientów biznesowych.

Dysponujemy 20 pokojami standard+ dla 50 gości oraz 40 pokojami standardowymi dla 100 osób. Planując wystrój miejsca na nocleg, zadbaliśmy o najdrobniejsze detale. Dlatego każdy pokój ma oddzielną łazienkę z prysznicem oraz telewizor LED. Gwarantujemy dostęp do Internetu na terenie całego obiektu. Do dyspozycji naszych gości jest duży, strzeżony parking, na którym goście hotelu mogą zostawić samochód.

W Hoteliku Bej czeka na Państwa również komfortowy pokój małżeński, który w sezonie weselnym oddajemy do dyspozycji Młodej Pary. Przytulna sypialnia, to idealne wnętrze na  wypoczynek przed poprawinami. Zapraszamy na wesele marzeń do Tuszyna położonego zaledwie kilkanaście minut samochodem od miasta Łódź!

W naszym Hoteliku łączymy komfortowy wypoczynek z profesjonalną obsługą. Zachęcamy Państwa do zamawiania posiłków, które są przyrządzane przez naszych doświadczonych kucharzy. U nas zorganizujecie Państwo przyjęcie dla całej rodziny oraz event firmowy z noclegiem dla klientów i kontrahentów – zapraszamy!


Hotel

Wzór Wzór Wzór
Hotelik Bej

Zapraszamy do rezerwacji noclegów w starannie urządzonych pokojach. Zapewniamy wysoki standard obsługi i smaczne posiłki przez cały okres pobytu w naszym Hoteliku Bej