Wzór

Dom weselny powinien być stylowy i elegancki, a każde przyjęcie weselne, jakie się w nim odbywa, wykwintne i uroczyste. Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca, gdzie warto zorganizować wesele w okolicy Łodzi, zapraszamy do Hoteliku Bej. Najczęściej domy weselne mają sale dostosowane głównie do tego, by zorganizować w nich wesele, natomiast u nas może odbyć się także studniówka albo komunia.

Pomożemy zorganizować wesele marzeń

W zależności od liczby Gości proponujemy innej wielkości sale weselne. Można zorganizować huczne wesele na kilkaset osób, ale jest też sala weselna do 50 osób. Naszym atutem jest również możliwość zaplanowania ślubu w ogrodzie. W ostatnich latach cieszy się to dużą popularnością, zwłaszcza jeśli wesele ma być latem. Wszystkie przyszłe Młode Pary zainteresowane tym, czy nasze sale weselne mają wolne terminy, zachęcamy do kontaktu.        

Sala na komunię i studniówkę

Każdorazowo sale weselne dla mieszkańców Łodzi i okolic przygotowujemy w taki sposób, by pasowały do konkretnego wydarzenia. Zatem można zaplanować nie tylko przyjęcie na sali lub ślub w plenerze. Możliwa jest też organizacji komunii albo innych uroczystości, jak studniówka.