Wzór

Jeżeli poszukują Państwo eleganckiego miejsca, gdzie może odbyć się wesele, ślub w ogrodzie, studniówka, zapraszamy do zapoznania się z tym, co oferuje Hotelik Bej i jego perfekcyjnie zaaranżowane sale weselne. Zadbamy o to, by każde odbywające się u nas wydarzenie było wyjątkowe i stało się źródłem niezapomnianych wspomnień.

Jedyny taki dzień w życiu

Wesele organizuje się raz w życiu. To wyjątkowy dzień dla Młodej Pary i Gości, którzy chcą wspólnie z nowożeńcami celebrować tę chwilę. Nasz dom weselny zlokalizowany w pobliżu Pabianic zapewni bajeczny wystrój i wyśmienitą atmosferę. Sala weselna może być do 50 osób, 100 lub więcej. Wystarczy skontaktować się z nami i sprawdzić, na jakie sale weselne mamy wolne terminy.

Coraz więcej par patrzy na to, czy domy weselne dysponują ogrodem. Wokół naszego Hotelu jest dużo zadbanej zieleni, gdzie goście weselni będą mogli odpocząć i zaczerpnąć tchu. Organizacja ślubu na otwartej zielonej przestrzeni marzy się niejednej pannie młodej. Nie ulega wątpliwości, że ślub w plenerze jest bardzo romantyczny i sentymentalny.

Organizacja komunii i studniówki

Zorganizujemy nie tylko przyjęcie weselne. Nasz Hotel warto wziąć pod uwagę także wtedy, kiedy potrzebna jest sala na komunię albo na studniówkę. Każdą salę przygotujemy w taki sposób, by pasowała do charakteru wydarzenia i oczekiwań Gości. Niezależnie od tego, czy chodzi o komunie, czy wesele w plenerze uczestnicy będą zachwyceni.