Wzór

Tuż po zaręczynach przyszła Młoda Para wybiera dom weselny, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Osoby zastanawiające się nad tym, gdzie zorganizować wesele, zapraszamy do nas. Sale weselne znajdują się w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, są eleganckie i urządzone z przepychem, co podkreśli rangę wydarzenia. HotelikBej to miejsca niepowtarzalne, zapewniające moc przeżyć i niezapomniane wspomnienia.

Sala weselna, która zachwyci

W zależności od liczby gości, potrzebna jest innej wielkości sala weselna. Ze względu na różne potrzeby naszych Gości, przygotowaliśmy kilka propozycji. Dostępna jest zarówno sala weselna do 50 osób, jak i taka, która pomieści 300 osób. Zapewniamy doskonałą oprawę i znakomite dania. Chcąc zorganizować przyjęcie u nas, wystarczy skontaktować się i upewnić się, na jakie sale weselnewolne terminy. Wokół naszego Hotelu jest piękny ogród z bujną roślinnością. Jest idealny, by zorganizować w nim ślub w plenerze. Ponieważ ślub w ogrodzie jest magiczny i romantyczny, decyduje się na niego coraz więcej Par.

Organizacja komunii i innych uroczystości

Domy weselne organizują najczęściej tylko wesela. Nasze sale są tak przygotowane, by mogły się tutaj odbywać inne uroczystości jak studniówka czy komunie. Przygotujemy taką oprawę i dekoracje, by sala na komunie bądź sala na studniówkę odpowiadała charakterowi wydarzenia.