Wzór

18-stki

Zapraszamy Państwa do zorganizowania niezwykłego przyjęcia z okazji 18. urodzin w wyjątkowych wnętrzach Pałacyku – Hoteliku Bej. Dysponujemy doskonale wyposażonymi salami z profesjonalnym oświetleniem LED i miejscem do tańca.

Niezapomniane przyjęcie z okazji 18. urodzin

Planujecie Państwo wyprawić uroczysty obiad dla całej rodziny, by uczcić osiągnięcie pełnoletności przez Waszą pociechę? Nasz Pałacyk słynie z wyjątkowej kuchni i profesjonalnej obsługi. Przygotujemy dla Państwa kompletne menu, zaczynając od wykwintnych przystawek, poprzez suty obiad, aż po deser. Doświadczony zespół kucharzy przyrządzi dania, które trafiają w gust zarówno starszych, jak i młodszych uczestników przyjęcia. W czasie uroczystości zadbamy o każdy detal, aby wszyscy goście czuli się doskonale. Nasi cukiernicy specjalizują się w pieczeniu doskonałych ciast oraz tortów. Zamówiony u nas tort z okazji 18. urodzin na długo zapadnie w pamięć jubilata i wszystkich gości.

Huczna zabawa w Pałacyku – Hoteliku Bej

Szukacie Państwo wyjątkowego miejsca, w którym młodzież będzie mogła komfortowo i bezpiecznie bawić się we własnym gronie? Wasza córka lub syn marzą o pięknym przyjęciu, a może interesują ich tańce i impreza do białego rana? Zapraszamy Państwa do luksusowych sal w naszym Pałacu! Profesjonalna obsługa Hoteliku Bej pomoże Państwu zaplanować uroczystość marzeń, która na pewno przypadnie do gustu nastolatkom. Nowoczesne i stylowe wnętrza naszych sal zachwycą młodych gości, a profesjonalnie zorganizowana zabawa na pewno na długo zapadnie im w pamięć!

Zapraszamy Państwa do rezerwacji terminu na uroczyste przyjęcie z okazji 18. urodzin w naszych salach bankietowych. Zapewniamy opiekę kelnerską i doskonałą atmosferę w czasie pobytu w Pałacyku – Hoteliku Bej.

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu