Wzór

Zapraszamy Państwa do naszego pięknego pałacyku, w którym zorganizujemy wyjątkową i wartą zapamiętania uroczystość z okazji Chrztu Świętego Państwa dziecka. Zachęcamy również do korzystania z naszego pięknego ogrodu, w którym możecie Państwo zorganizować sesję z maluszkiem. Pałacyk – Hotelik Bej jest położony w malowniczym Tuszynie niecałe 25 km od miasta Łódź.

Wyjątkowa sala na chrzciny

Oferujemy elegancko zaaranżowane i świetnie wyposażone sale pałacowe idealnie dopasowane do oczekiwań Rodziców oraz ilości zaproszonych gości. Zorganizujemy Chrzciny w jednym z pięciu eleganckich wnętrz w zależności od tego, ile osób będzie na przyjęciu,. Wszystkie sale w są klimatyzowane, abyście mogli Państwo czuć się komfortowo niezależnie od pogody na zewnątrz.

Profesjonalna organizacja Chrzcin

Organizacja chrzciny w naszym pałacyku to piękne przyjęcie z przepysznym jedzeniem. Nasi Szefowie Kuchni zagwarantują Państwu tradycyjne dania oraz oryginalne specjały. W ramach słodkiego poczęstunku upieczemy dla Państwa ciasta, które zachwycą niejedno podniebienie. Naszą specjalnością są torty, które wyróżniają się estetyką wykonania oraz niepowtarzalnym smakiem. Przez całe Chrzciny doświadczony zespół kelnerów zadba, by świętowanie przebiegało w miłej atmosferze, a Państwa gościom niczego nie zabrakło.

Zachęcamy do rezerwacji terminu na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego w bajecznych wnętrzach naszego pałacu położonego w malowniczym Tuszynie obok miasta Łódź .


Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu