Wzór

Zapraszamy Państwa do organizowania w luksusowych pałacowych wnętrzach kameralnych spotkań biznesowych oraz dużych eventów firmowych. Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami, które pomieszczą od 25 do nawet 400 osób.

Profesjonalna organizacja imprez firmowych

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze największe sale: Bankietową Pałacową i Królewską na bankiety i konferencje oraz Perłową i Kameralną na spotkania, które wymagają odpowiedniej oprawy. Imprezy firmowe, które odbywają się w Pałacyku – Hoteliku Bej na długo zapadają w pamięć gości. Dysponujemy również miejscami noclegowymi, więc możecie Państwo zaprosić kontrahentów oraz klientów z innego województwa lub kraju. Gwarantujemy oświetlenie konferencyjne, nowoczesne rzutniki z ekranami oraz profesjonalne nagłośnienie. Duża przestrzeń w naszych salach sprawia, że każdy czuje się komfortowo, a piękne pałacowe wnętrza stanowią idealne tło do zdjęć. Możecie Państwo skorzystać z usług naszego fotografa. Polecamy również usługi naszego dekoratora, jeśli wystrój sali ma zostać dostosowany do okazji takiej jak: bankiet lub bal charytatywny, czy firmowy jubileusz.

Imprezy firmowe w wielkim stylu

W naszym pałacyku odbywają się eleganckie spotkania biznesowe, konferencje, bankiety, bale i imprezy firmowe na najwyższym poziomie. Doskonała lokalizacja: Tuszyn w centralnej Polsce (zaledwie 25 km od miasta Łódź) oraz opcja noclegu to nie jedyne atuty Hoteliku Bej. Naszych gości obsługuje doświadczony personel, a w czasie eventów firmowych oraz całego pobytu serwujemy świeże i smaczne posiłki, które przyrządzają dla Państwa nasi kucharze. Nasza organizacja imprez firmowych obejmuje każdy aspekt, gwarantujemy przerwy na kawę z poczęstunkiem. Możecie Państwo spróbować pysznych ciast pieczonych przez naszych cukierników. Udostępniamy również nasz ogród, w którym możecie Państwo odpoczywać oraz prowadzić networking. Hotelik Bej to idealne miejsce na organizację wydarzenia firmowego

Zapraszamy Państwa do rezerwacji terminu na oficjalne spotkanie firmowe. Zapewniamy profesjonalną pomoc i obsługę w czasie całego wydarzenia!

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu