Wzór

Zapraszamy Państwa do luksusowych pałacowych wnętrz, w których wyprawcie Państwo piękne przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dołożymy wszelkich starań, aby ta uroczystość w gronie rodziny na długo zapadła w pamięć wszystkim gościom.

Wyjątkowa sala na Komunię

Przyjęcie możemy zorganizować w mniejszych salach – Kameralnej lub Perłowej . Dużym rodzinom proponujemy spotkanie w Bankietowej lub Pałacowej , Pałacowej lub Królewskiej. Świętowanie w naszym pałacu – Hoteliku Bej przystąpienia dziecka do Pierwszej Komunii Świętej pozwoli Państwu oraz wszystkich gościom zachować piękne wspomnienia na długo. Luksusowe wnętrza urzekają niepowtarzalnym klimatem i perfekcyjnie dobranymi dodatkami. Organizacja Komunii w pałacyku rozpoczyna się od zaplanowania subtelnego wystroju stołów, które mają podkreślać rangę wydarzenia.

Doskonała organizacja Komunii

Przyjęcie komunijne to ważne wydarzenie dla całej rodziny, dlatego należy zadbać o jego odpowiednią oprawę. Proponujemy doskonale skomponowane menu, w którym łączymy aromatyczną kuchnię tradycyjną z elementami kuchni Fusion. Naszym atutem są lekkie desery i przepyszne świeże ciasta. Specjalizujemy się w wypiekaniu tortów, które wyróżniają się wyglądem oraz smakiem. Dbamy również o to, aby przyjęcia były atrakcyjne dla dzieci. Sala na Komunię to duże pomieszczenie, którego potencjał wykorzystujemy w pełni. Organizujemy zabawy z animatorem: zawody i liczne konkursy oraz malowanie twarzy. Co więcej, do Państwa dyspozycji jest również piękny zadbany ogród , w którym znajdują się wygodne ławeczki, altanka oraz plac zabaw. Rozstawiamy na trawniku dmuchany plac zabaw, gdy planujemy przyjęcia z udziałem najmłodszych gości!


W naszym pałacyku organizujemy dla Państwa piękne rodzinne spotkania z okazji komunii. Zapraszamy do rezerwacji terminu na wyjątkowe przyjęcie do Tuszyna położonego zaledwie kilkanaście minut jazdy od miasta Łódź!

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu