Wzór

Zapraszamy Państwa do naszego pałacyku i świętowania w jego luksusowych wnętrzach najpiękniejszych chwil w Państwa życiu. Kilkanaście minut drogi od miasta Łódź, w malowniczym Tuszynie zajmujemy się profesjonalną organizacją przyjęć i miłych rodzinnych spotkań.

Piękne przyjęcia okolicznościowe

Dysponujemy doskonale wyposażonymi salami o pięknym wystroju. Wysokie wnętrza z reprezentacyjnymi żyrandolami nadają odpowiednią oprawę każdemu wydarzeniu: urodzinom, imieninom, zaręczynom, rocznicom ślubów. Najważniejsza jest odpowiednia organizacja imprez okolicznościowych, dlatego starannie planujemy przebieg każdej uroczystości po to, abyście mogli Państwo świętować i cieszyć się czasem z bliskimi. Opiekę nad gośćmi sprawuje doświadczony personel, a za menu odpowiadają szefowie kuchni. Dbamy o jakość wszystkich dań – jesteśmy przekonani, że nasze potrawy zachwycą niejednego smakosza! Przyjęcia okolicznościowe nie mogą odbywać się bez słodkości – nasza cukiernia przygotowuje wyśmienite ciasta oraz doskonałe torty, które urzekają smakiem oraz estetyką. Organizujemy również imprezy okolicznościowe z udziałem najmłodszych gości. Opracowujemy specjalne menu i opiekę animatora oraz udostępniamy piękny ogród z placem zabaw

Bal sylwestrowy w pałacowych wnętrzach

Zachęcamy Państwa do zorganizowania wyjątkowego balu sylwestrowego w naszym pałacu. Luksusowe i pięknie udekorowane wnętrza stanowią idealne tło dla wspaniałej zabawy, jaką jest Sylwester na sali. Odpowiednia oprawa muzyczna, wykwintne dania przyrządzane przez naszą kuchnię sprawią, że bal będzie niezapomnianym wydarzeniem i pozostawi Państwu piękne wspomnienia. Oferujemy również miejsca noclegowe, więc u nas możecie Państwo bawić się do białego rana! Gra światem, żyrandole mieniące się blaskiem – odpowiednia sala na Sylwestra pozwoli zbudować klimat i wprawić wszystkich gości w doskonały humor! Polecamy Państwu naszą salę Bankietową , Królewską i Pałacową. Przez kilka godzin wyjątkowej, sylwestrowej nocy będziecie Państwo mogli poczuć się jak bohaterowie minionej epoki, tańczyć i degustować wyśmienite dania, a gdy wybije północ, wznosić toasty w gronie bliskich.

Zapraszamy do rezerwacji pięknych sal w naszym pałacyku – Hoteliku Bej. Organizujemy niezapomniane przyjęcia okolicznościowe oraz – co roku bal sylwestrowy, który na długo zapada w pamięć!


Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu