Wzór

Wesele

Zapraszamy Państwa do naszego pięknego pałacu, w którym zorganizujemy wesele Waszych marzeń. Dysponujemy pięknymi salami, których wystrój i wyposażenie zostały dopracowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Każda sala weselna ma swój własny wyjątkowy klimat. Oddajemy do Państwa dyspozycji również starannie zaaranżowany ogród, w którym możecie Państwo powiedzieć sakramentalne „tak”.

Doskonała organizacja wesela

Zajmujemy się organizacją kameralnych przyjęć oraz dużych uroczystości. Mamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam spełniać Państwa potrzeby dotyczące obsługi. Dążymy do tego, aby ten wyjątkowy wieczór i noc pozostały dla Państwa pięknymi wspomnieniami na resztę życia. Nasz dom weselny tworzą wyjątkowi ludzie, których wyróżnia duże zaangażowanie w każdy projekt i perfekcyjna organizacja każdej uroczystości. Wspólnie z Szefami kuchni ustalamy menu weselne, a świetnie wyszkolony personel opiekuje się Państwem i gośćmi w czasie przyjęcia. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wyjątkową atmosferę – organizacja wesela dla Państwa to dla nas przyjemność!

Przepiękna sala weselna

Nasz pałacyk wyróżniają cudowne i zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale sale weselne. W zależności od ilości gości oraz planowanego wystroju możemy Państwu polecić salę Bankietową, Pałacową i Królewską na przyjęcia weselne oraz Perłową i Kameralną dla uroczystości w gronie najbliższych. Sala weselna, którą Państwo wybierzecie, zostanie udekorowana zgodnie z Państwa życzeniem. Współpracujemy z dekoratorami, fotografami oraz animatorami, którzy zadbają o najmłodszych uczestników przyjęcia. Na Państwa życzenie możemy zorganizować Drink Bar, a także tradycyjny Wiejski Stół z kuchnią staropolską oraz inne stoły tematyczne. Zajmujemy się również pieczeniem wyśmienitych ciast i tortów weselnych. Wesela w naszym pałacu to wyjątkowe wydarzenia, które na długo zapadają w pamięć gości.

Dom weselny – blisko miasta Łódź

Zapraszamy Państwa do malowniczego Tuszyna blisko Łodzi, w którym czeka na Was piękny dom weselny. Nasza oferta jest skierowana do Narzeczonych z miasta Łódź oraz województwa łódzkiego. Dobry dojazd i możliwość noclegu sprawia, że wynajem sali weselnej w naszym pałacyku to doskonały sposób, by zorganizować i przeżyć piękne wesele. Dysponujemy również dużym parkingiem, a na noc poślubną oddajemy do dyspozycji Młodej Pary pokój hotelowy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią, w której dzielimy się naszymi aranżacjami. Dzięki pomysłom Narzeczonych oraz naszej pracy każda sala na wesele zyskuje wyjątkowy klimat!

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwacji wybranej sali na Państwa przyjęcie w Naszym domu weselnym.

Sen z powiek spędza Wam pytanie „gdzie wesele?”. Łódź to jedyna lokalizacja, która przychodzi Wam do głowy? Idealną alternatywą będzie Hotelik Bej w Tuszynie. Dlaczego? Ponieważ znajduje się z dala od miejskiej dżungli, a jednocześnie pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd. Nasz dom weselny to nie tylko luksusowe wnętrza, ale także piękny ogród, który pozwoli Wam odetchnąć pełną piersią. Zaciszne miejsce emanujące dobrą energią. Wyjątkowa lokalizacja, do której będziecie chętnie wracać przy okazji innych uroczystości.


Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu