Wzór

Ogród

Luksusowe wesele

Zapraszamy Państwa do naszego wyjątkowego przypałacowego ogrodu, w którym możemy urządzić dla Państwa plenerowe wesele marzeń oraz inną uroczystość. Zachęcamy również do organizowania sesji plenerowych, które będą wspaniałą pamiątką tak ważnego wydarzenia w życiu Młodej Pary.

Zielona przestrzeń została starannie zaprojektowana. Codziennie dokładamy starań, by utrzymać ją w nienagannym stanie. Bujna roślinność stanowi piękne tło dla ślubu w stylu boho lub rustykalnego przyjęcia. W ogrodzie znajdują się liczne ławeczki oraz malownicza altanka, w której mogą odpoczywać goście. Przygotowaliśmy również atrakcje dla najmłodszych gości – plac zabaw z trzema zjeżdżalniami!

W naszym pięknym przypałacowym ogrodzie z licznymi nasadzeniami możemy również zorganizować dla Państwa grilla i stworzyć odpowiednie warunki do biesiadowania.

Marmur
Dlaczego warto wybrać ...?

Rozległy zielony teren: 2000 m2

Starannie utrzymane drzewa i krzewy, które tworzą malowniczą scenerię

Romantyczna altana idealna na sesję ślubną

Alejki spacerowe z ławeczkami

Miejsce na grilla idealne do biesiadowania

Plac zabaw dla dzieci z trzema zjeżdżalniami

Pięknie zaprojektowana i komfortowa zielona przestrzeń

Ogród

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy Państwa do naszego ogrodu

Jeśli marzycie Państwo o ślubie w plenerze, romantycznej sesji z weselnymi gośćmi lub spotkaniu z najbliższymi na łonie natury zapraszamy do naszej pięknej zielonej przestrzeni – ogrodu przypałacowego Hoteliku Bej.

Wzór

Galeria ogrodu

Przyjrzyj się bliżej naszemu ogrodowi