Wzór

Ogród

Piękny ślub

Zapraszamy Państwa do naszego wyjątkowego ogrodu, w którym możemy urządzić dla Państwa plenerowy ślub marzeń .Zachęcamy również do organizowania sesji plenerowych, które będą wspaniałą pamiątką tak ważnego wydarzenia w życiu Młodej Pary.

Zielona przestrzeń została starannie zaprojektowana. Codziennie dokładamy starań, by utrzymać ją w nienagannym stanie. Bujna roślinność stanowi piękne tło dla ślubu w ogrodzie w stylu boho bądź rustykalnego przyjęcia. W ogrodzie znajdują się liczne ławeczki oraz malownicza altanka, w której mogą odpoczywać goście. Przygotowaliśmy również atrakcje dla najmłodszych gości – plac zabaw z trzema zjeżdżalniami!

W naszym pięknym ogrodzie możemy również zorganizować dla Państwa grilla i stworzyć odpowiednie warunki do biesiadowania.

Marmur
Dlaczego warto wybrać ...?

Rozległy zielony teren: 2000 m2

Starannie utrzymane drzewa i krzewy, które tworzą malowniczą scenerię

Romantyczna altana idealna na sesję ślubną

Alejki spacerowe z ławeczkami

Miejsce na grilla idealne do biesiadowania

Plac zabaw dla dzieci z trzema zjeżdżalniami

Niezapomniane wesele w ogrodzie

Ogród został zaprojektowany z myślą o dużych uroczystościach, jak i kameralnych przyjęciach. Ta przestrzeń po prostu zaraża pozytywną energią. Zorganizowany przez nas ślub w plenerze będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem. Niezależnie od liczby osób lub specyfiki uroczystości jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiednią oprawę oraz atmosferę. Starannie przemyślana przestrzeń daje wręcz nieograniczone możliwości podczas planowania wesela, imprezy firmowej lub urodzinowego przyjęcia.

Planujecie urządzić wyjątkowy ślub w ogrodzie? Łódź i znajdujące się tam obiekty nie będą w stanie zapewnić tak dużej i nieskazitelnie pięknej przestrzeni. Hotelik Bej zagwarantuje Państwu idealne warunki do celebrowania radości po złożeniu najważniejszej przysięgi. Nasz ogród przypałacowy pozwoli Wam rozkoszować się naturalnym pięknem przyrody i oddychać pełną piersią. Waszym marzeniem jest wesele w plenerze? Z radością staniemy się częścią tego wyjątkowego dnia i zorganizujemy dla Państwa niezapomniany ślub w ogrodzie.

 

Pięknie zaprojektowana i komfortowa zielona przestrzeń

Ogród

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy Państwa do naszego ogrodu

Jeśli marzycie Państwo o ślubie w plenerze, romantycznej sesji z weselnymi gośćmi lub spotkaniu z najbliższymi na łonie natury zapraszamy do naszej pięknej zielonej przestrzeni – ogrodu przypałacowego Hoteliku Bej.

Wzór

Galeria ogrodu

Przyjrzyj się bliżej naszemu ogrodowi