Wzór

Torty

Słodycz na każdą okazję

Organizując u nas: wesela, komunie, chrzciny oraz przyjęcia okolicznościowe macie Państwo okazję zamówić nasze doskonałej jakości torty. Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych tortów weselnych i okolicznościowych w określonej kolorystyce i z wybranymi przez Państwa motywami. Wykonujemy również bardzo popularne naked cake, które stanowią idealne dopełnienie przyjęć w stylu rustykalnym i wesel w klimacie boho. Możecie Państwo również zamówić finger foody, a także świeże ciasta domowe.

Nad przygotowywaniem słodkości pieczę sprawuje mistrz cukiernictwa z wykwalifikowaną załogą. Wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Zależy nam, aby gotowe wyroby sprostały wymaganiom każdego gościa. Sięgamy po sprawdzone receptury, często bazujemy na klasycznych przepisach, które modyfikujemy i dodajemy im niebanalną, nowoczesną nutę.

Zachęcamy, abyście w czasie rezerwacji sali wybrali Państwo również desery, ciasta i tort z naszej oferty. Słodkości na pewno zachwycą wszystkich gości, a ich wyjątkowy smak na długo zostanie w Państwa pamięci.

Piękne i smaczne torty z wybranym przez Państwa motywem od Mistrza Cukiernictwa

Torty

Wzór Wzór Wzór

Zachęcamy do składania zamówień na estetycznie wykonane i niezwykle smaczne torty. Złóż zamówienie