Wzór

Torty

Słodycz na każdą okazję

Organizując u nas: wesela, komunie, chrzciny oraz przyjęcia okolicznościowe macie Państwo okazję zamówić nasze doskonałej jakości torty. Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych tortów weselnych i okolicznościowych w określonej kolorystyce i z wybranymi przez Państwa motywami. Wykonujemy również bardzo popularne naked cake, które stanowią idealne dopełnienie przyjęć w stylu rustykalnym i wesel w klimacie boho. Możecie Państwo również zamówić finger foody, a także świeże ciasta domowe.

Nad przygotowywaniem słodkości pieczę sprawuję doskonała  załoga.  Wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Zależy nam, aby gotowe wyroby sprostały wymaganiom każdego gościa. Sięgamy po sprawdzone receptury, często bazujemy na klasycznych przepisach, które modyfikujemy i dodajemy im niebanalną, nowoczesną nutę.

Zachęcamy, abyście w czasie rezerwacji sali wybrali Państwo również desery, ciasta i tort z naszej oferty. Słodkości na pewno zachwycą wszystkich gości, a ich wyjątkowy smak na długo zostanie w Państwa pamięci.

Torty

Wzór Wzór Wzór

Zachęcamy do składania zamówień na estetycznie wykonane i niezwykle smaczne torty. Złóż zamówienie