Wzór

Zapraszamy Państwa w wyjątkowe miejsce, gdzie każde wydarzenie jest eleganckie i uroczyste. Przygotowaliśmy wykwintne sale, które w zależności od charakteru przyjęcia są odpowiednio udekorowane i oświetlone. Jeżeli zastanawiają się Państwo gdzie zorganizować wesele, komunię, studniówkę, Hotelik Bej jest idealną propozycją. Zapraszamy także ze Rzgowa i okolic.

Zaplanuj niezapomniane wesele

Nasz dom weselny przygotowaliśmy w taki sposób, aby można było zorganizować wesele zarówno na kilkadziesiąt, jak i kilkaset osób. Już sama sala weselna zrobi na Gościach piorunujące wrażenie. Starannie zaprojektowana elegancka aranżacja zauroczy już od progu, podkreślając tym samym rangę wydarzenia. Szef kuchni będzie serwować dania, które dopieszczą kubki smakowe, a całości dopełni klimatyczne oświetlenie.

Dom weselny jest położony na terenie pięknego ogrodu zachęcającego do przechadzki. Organizujemy w nim także imprezy plenerowe, w tym możliwy jest ślub w ogrodzie. Składanie przysięgi małżeńskiej w pięknym otoczeniu przyrody ma w sobie coś magicznego i jest to opcja, na którą decyduje się coraz więcej Par. Wesele w ogrodzie jest romantyczne, efektowne i oryginalne.

U nas zorganizujesz każde przyjęcie

Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych Gości. Dlatego też warto u nas zorganizować nie tylko niepowtarzalne przyjęcie weselne, ale również inne uroczystości. Mamy dobrze rozbudowaną infrastrukturę, a nad każdym przyjęciem czuwa doświadczony personel. Możliwa jest organizacja komunii, studniówki i innych ważnych wydarzeń. W zależności od tego, czy potrzebna jest sala na komunię, czy wesele, wystrój się różni i dopasowujemy go do okazji i oczekiwań.