Wzór

Studniówki

Zapraszamy Państwa do naszego Pałacyku – Hotelik Bej, w którego luksusowych wnętrzach możemy zorganizować studniówkę marzeń dla Państwa dzieci i wychowanków.

Niezapomniana studniówka w luksusowych wnętrzach

Studniówka to piękny bal, który powinien być wyjątkowy pod każdym względem. W Pałacyku – Hoteliku Bej zadbamy, aby ten szczególny wieczór zapadł w pamięć maturzystów na długie lata. Oddajemy do dyspozycji młodzieży sale: Bankietową, Pałacową
oraz Królewską , których wnętrza zachwycają wystrojem. To starannie urządzone, luksusowe pomieszczenia ze zjawiskowymi żyrandolami i oświetleniem. Nasze sale stanowią idealne tło dla pięknych sukni i eleganckich garniturów. Bal w takim miejscu sprawia, że każdy taniec zamienia się w cudowny pokaz, a zabawie i śmiechom nie ma końca!

Doskonała organizacja studniówki w Pałacyku – Hoteliku Bej

W naszych pałacowych wnętrzach organizujemy niezapomniane studniówki dla młodzieży z Łodzi oraz województwa łódzkiego. Oferujemy sale o pięknym wystroju i obsługę na najwyższym poziomie. Nasz doświadczony zespół kelnerów dba o dobre samopoczucie osób bawiących się na swoim pierwszym balu. Kuchnia przyrządza doskonałe dania, a cukiernicy pieką wyśmienite ciasta. Nie szczędzimy wysiłków, starając się, by całe wydarzenie przebiegało w miłej atmosferze i na długo zapadło w pamięć naszych gości. Gwarantujemy, że zabawa w naszym Pałacyku – Hoteliku Bej położonym zaledwie 25 kilometrów od Łodzi będzie udana dla wszystkich uczestników studniówki!

Zapraszamy Państwa do rezerwacji terminu na organizację studniówki. Zapewniamy doskonałą atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie w luksusowych pałacowych wnętrzach.

Przygotowana przez nas sala na studniówkę zapewni młodzieży komfortową przestrzeń do wyśmienitej zabawy. Urządzone ze smakiem, przestronne pomieszczenia jeszcze bardziej podnoszą rangę tego wyjątkowego wydarzenia. Możemy Państwu zaproponować dużą elastyczność w zakresie przygotowania szczegółowego planu imprezy. Nasze doświadczenie oraz kreatywność z pewnością pomogą Wam w ustaleniu wszystkich szczegółów organizacji studniówki. Jesteśmy także otwarci na sugestie naszych klientów. Dzięki temu możemy zorganizować imprezę, która spełni oczekiwania wszystkich jej uczestników.

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu