Wzór

Studniówki

Zapraszamy Państwa do naszego Pałacyku – Hotelik Bej, w którego luksusowych wnętrzach możemy zorganizować studniówkę marzeń dla Państwa dzieci i wychowanków.

Niezapomniana studniówka w luksusowych wnętrzach

Studniówka to piękny bal, który powinien być wyjątkowy pod każdym względem. W Pałacyku – Hoteliku Bej zadbamy, aby ten szczególny wieczór zapadł w pamięć maturzystów na długie lata. Oddajemy do dyspozycji młodzieży sale: Bankietową, Pałacową
oraz Królewską , których wnętrza zachwycają wystrojem. To starannie urządzone, luksusowe pomieszczenia ze zjawiskowymi żyrandolami i oświetleniem. Nasze sale stanowią idealne tło dla pięknych sukni i eleganckich garniturów. Bal w takim miejscu sprawia, że każdy taniec zamienia się w cudowny pokaz, a zabawie i śmiechom nie ma końca!

Doskonała organizacja studniówki w Pałacyku – Hoteliku Bej

W naszych pałacowych wnętrzach organizujemy niezapomniane studniówki dla młodzieży z Łodzi oraz województwa łódzkiego. Oferujemy sale o pięknym wystroju i obsługę na najwyższym poziomie. Nasz doświadczony zespół kelnerów dba o dobre samopoczucie osób bawiących się na swoim pierwszym balu. Kuchnia przyrządza doskonałe dania, a cukiernicy pieką wyśmienite ciasta. Nie szczędzimy wysiłków, starając się, by całe wydarzenie przebiegało w miłej atmosferze i na długo zapadło w pamięć naszych gości. Gwarantujemy, że zabawa w naszym Pałacyku – Hoteliku Bej położonym zaledwie 25 kilometrów od Łodzi będzie udana dla wszystkich uczestników studniówki!

Zapraszamy Państwa do rezerwacji terminu na studniówkę. Zapewniamy doskonałą atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie w luksusowych pałacowych wnętrzach.

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu