Wzór

Sala bankietowa

Luksusowe wesele

Zapraszamy Państwa do naszej wyjątkowej Sali Bankietowej, której wystrój łączy w idealnych proporcjach elegancję z nowoczesnością. Stworzyliśmy przestrzeń perfekcyjnie przygotowaną do zorganizowania wesela marzeń, a także uroczystych bankietów i innych niezapomnianych eventów firmowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę z szatnią, węzłem sanitarnym, rzutnikiem i osobnym wejściem.

Sala Bankietowa ma niesamowity klimat i prezentuje się bajecznie. To wysokie pomieszczenie z lustrami przymocowanymi do sufitu i kryształowymi żyrandolami. Oświetlenie ledowe ustawione w wybranym przez Państwa kolorze sprawia, że wnętrze nabiera w pełni indywidualnego charakteru. Sala Bankietowa prezentuje się doskonale wieczorem, gdy żyrandole mienią się kolorowym światłem, a sufit zamienia w rozświetlone, nocne niebo. Zabawa w takim wnętrzu to prawdziwa przyjemność i uczta dla zmysłów. Luksusowy wystrój Sali Bankietowej będzie stanowił idealne tło dla Państwa wesela i na długo zapadnie wszystkim w pamięć. Barwne dźwięki muzyki rozbrzmiewające we wnętrzu, to piękne uzupełnienie dla wszechobecnej radości nowożeńców i ich gości.

W czasie przyjęć i konferencji możecie Państwo korzystać z bezpośredniego wyjścia do naszego starannie zaprojektowanego ogrodu. To wyjątkowe miejsce z ławeczkami oraz malowniczą altaną, które doskonale sprawdzi się w roli malowniczego tła romantycznej sesji ślubnej. Docenią je również najmłodsi goście, dla których zaprojektowaliśmy plac zabaw.

 

Zapraszamy do rezerwacji Sali Bankietowej na wesela i przyjęcia ślubne, a także konferencje, bankiety i eventy firmowe.

Marmur
Dlaczego warto wybrać salę bankietową?

powierzchnia łącznie: 510 m2

maksymalna liczba gości: 300 osób

sala dzielona na dwie sale:

I

I sala 160 m2 maksymalna liczba: gości 80

II

II sala 350 m2 pomieści: 220 osób

oddzielne wejście

dostęp do ogrodu z grillem i placem zabaw

sala klimatyzowana z rzutnikiem

węzeł sanitarny

szatnia

Sala Bankietowa – piękne chwile w luksusowych wnętrzach

Sala bankietowa

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu
Wzór

Galeria wnętrz sali bankietowej

Przyjrzyj się bliżej naszym salom