Wzór

Sala pałacowa

Luksusowe wesele

Polecamy Państwu naszą wyjątkową Salę Pałacową, jako idealne miejsce na prawdziwie luksusowe wesele. Jeśli marzycie Państwo o ślubie i pięknym przyjęciu i zastanawiacie się gdzie wesele? W Sali Pałacowej zorganizujemy niezapomnianą uroczystość.

Przyjęcie weselne, które na długo zapadnie wszystkim w pamięć, potrzebuje odpowiedniej oprawy. Luksusowe wnętrze urządzone w unikatowym stylu, ogromne zaprojektowane z przepychem żyrandole – to wszystko sprawia, że Sala Pałacowa podzielona na dwie sale jest najpiękniejszym tłem dla wesela marzeń. Na Państwa życzenie możemy również indywidualnie ustawić kolor światła. Polecamy wybór barwy, która będzie pasowała do motywu przewodniego całej uroczystości.

Sala Pałacowa w Naszym domu weselnym  oferuje dopracowany w najdrobniejszych detalach wystrój, przestrzeń dla 250 gości, klimatyzację, węzeł sanitarny oraz oddzielne wejście, które zapewnia niezbędną prywatność. Co więcej, w czasie przyjęcia weselnego  możecie Państwo również korzystać ze starannie zaprojektowanego i utrzymanego ogrodu. Ławeczki, malownicza altanka oraz plac zabaw dla najmłodszych gości sprawiają, że zielona przestrzeń cieszy się uznaniem naszych gości.

Marmur
Dlaczego warto wybrać salę pałacową?

Powierzchnia łącznie wynosi 404 m2

maksymalna liczba gości: 250 osób

Sala dzielona na dwie sale:

I

130 m2 - maksymalna liczba gości: 70

II

274 m2 - maksymalna liczba gości: 180

Oddzielne wejście

Dostęp do ogrodu z grillem i placem zabaw

Sala klimatyzowana z rzutnikiem

Węzeł sanitarny

Szatnia

Sala Pałacowa – luksusowe wesele Państwa marzeń

Sala pałacowa

Wzór Wzór Wzór
Zapraszamy do rezerwacji terminu
Wzór

Galeria wnętrz sali pałacowej

Przyjrzyj się bliżej naszym salom